Akce

V Neberybce se konají jógové víkendy, semináře osobního rozvoje, koncerty a další. Na rok 2019 jsou ještě volné následující termíny:

13-15.9, 1-3.11, 15-17.11, 29.11-1.12

Po domluvě se termíny dají upravit (třeba příjezd ve čtvrtek a odjezd v pondělí, případně i celý týden). Jinak na víkend je standartní příjezd po 4 hodině v pátek a odjezd do 4 hodin v neděli.

Pokud není uvedeno jinak, tak cena za ubytování a využívání prostor je 400 korun za osobu a den / noc, tedy 800 korun za víkend za osobu a minimum za víkend za skupinu je 5000 korun (tj. kdyby přijelo 6 a méně lidí). Zrušení zamluveného víkendu je za poplatek 2500 korun.

Co se stravování týče, tak je ideální, pokud si zajistíte někoho, kdo bude vařit. Je tu plně vybavená kuchyň se základními ingrediencemi. V případě, že nikoho neseženete, můžeme zajistit vegetariánskou stravu za 400 korun na osobu a den (polévka, domácí chléb, salát, zapečené těstoviny, atd.).

Týdenní dětský pobyt (10. - 17. 8. 2019)

Akce je určená pro děti od 4 - 14 let. Program závisí od toho, co budou chtít děti dělat, možnosti jsou výlety po okolí, společné tvoření, táboráky, hra na hudební nástroje, noční koukání na hvězdy, koupání v řece, sběr hub a lesních plodů, atd.

Strava bude zajištěna. Vařit budeme společně v letní kuchyni.

Příjezd v sobotu dopoledne.

Příspěvek na pobyt je dobrovolný. Doporučený minimální příspěvek je 2500 korun. Pro přihlášky a další informace nás kontaktujte.

Víkend s Nicol Borůvkovou (30. 8. - 1. 9. 2019)

Zveme Vás na meditačně jógový víkend pro ženy, který u nás bude pořádat Nicol Borůvková. Zájemci o více informací a přihlášky pište na nicoyoga@seznam.cz.

Společné zpívání s Mantrovníky (28.9.2019)

Na svátek Svatého Václava k nám opět přijedou na společné zpívání Mantrovníci. Zpívání zahájíme v sobotu v 15:00.

Bude možnost pobýt až do neděle. Doporučujeme vzít si vlastní spacák a ručník. Pro rezervaci pokojíčku na přespání nám napište. Příspěvek na případné ubytování a využití prostor je pro tuto akci dobrovolný.

Víkend s Prana Vashya Jógou (25. - 28. 10. 2019)

Petr Smil se józe, pranajámě a meditaci věnuje již přes patnáct let. Dnes jsou všechny tyto názvy v kurzu, ale jen málo lidí jde pod povrch, kde se teprve začínají dít věci. Z mého pohledu je Petr jedním z takových lidí a svoje dlouholeté zkušenosti rád předává dál. Detaily akce budou brzy upřesněny.